Vítězkou 8. ročníku Souboje nevěst se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová

15. 04. 2019
Souboj Nevěst

V sobotu 13. dubna se již v osmém ročníku soutěže Souboj nevěst mezi sebou utkalo 9 finalistek, které bojovaly o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun.  Po sečtení hlasů poroty a diváckých sms se vítězkou stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová. Stala se tak již osmou nevěstou, která si ze soutěže odnáší do manželství krásné věno!

Během slavnostního finálního večera si mohli všichni přítomní hosté v NH Hotels Prague City vychutnat vystoupení zpěvačky Michaely Noskové, která zazpívala píseň z muzikálu Robinson. Večerem všechny přítomné již tradičně provedla moderátorka Tereza Tobiášová. Patronkami tohoto ročníku byly Česká Miss World Natálie Kotková a blogerka a gamerka Naomi Adachi. „Každá žena se nejvíc těší na ty krásné šaty, které navléknete na sebe jednou, maximálně dvakrát. Já je na sobě měla už minimálně třicetkrát. Ale nejvíc jsem je na nosila v pubertálním věku, když jsem přecházela z dětského modelingu do toho teenage. Takže já už to mám za sebou, maminka mě už několikrát jako nevěstu viděla, i u toho brečela,“ smála se Natálie Kotková, která dál dodala, že teď už má delší dobu se svatebními šaty pauzu.

Soutěž Souboj nevěst není o kráse, ale o schopnostech nevěst stát se skvělými manželkami. Jde o jedinečnou zábavnou soutěž, podporující institut manželství
a rodinu. Každoročně má i charitativní podtext. Letos byl výtěžek ze všech zaslaných sms věnován nadaci Pink bubble, jenž se stará o onkologicky nemocné děti.

“Co nejsrdečněji děkujeme, že jste se i letošním ročníkem soutěže rozhodli podpořit náš nadační fond a jeho prostřednictvím mladé maminky, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Vybrané peníze v celkové částce dvacet tisíc sedm set šedesát devět, nám pomohou realizovat relaxační pobyt v květnu v hotelu Pyramida, kam si přijede cca 18 žen – maminek s onkologickou diagnózou – odpočinout od všedních starostí, užít si čas, kdy se mohou soustředit jen samy na sebe a máme pro ně připravený také velmi bohatý program. Děkujeme z celého srdce za podporu!”

Sdělila Ing. Martina Mecerová, výkonná ředitelka Nadačního fondu Pink Bubble.

 A co všechno si vlastně odnesla vítězka? Zapůjčení luxusního karavanu od Finaso na svatební cestu, svatební a společenské šaty ze svatebního Salonu Agnes a svatebního domu Nuance, šperk Sara Collection, květinovou výzdobu květinářství U sedmikrásek, svatební kytici od Kytka.cz , svatební dort na zakázku Anna Magdaléna, voucher na účes do salonu Petry Měchurové, pronájem limuzíny, kosmetiku, rozlučku se svobodou v Showroomu TS, ručně vyrobený podvazek od svatebního salonu Sen, víkendový pobyt a spousty dalších cen.

„Jsem strašně šťastná, že jsem vyhrála. I kdybych nevyhrála, byla tady opravdu skvělá parta holek, moc jsme se podporovaly a přály si to navzájem. Vítězky jsme ale všechny, nejen já. Každá máme svého vytouženého partnera, kterého si zanedlouho vezmeme za muže,“ smála se vítězka Táňa. Přihlásit do dalšího ročníku a stát se Nevěstou roku 2020 můžete již teď. Více naleznete na www.soubojnevest.cz

Partneři 8. ročníku