Výživové poradenství a program od Cambridge Weight Plan

04. 04. 2019
Souboj Nevěst

Dalším úžasným dárkem je měsíční plán od Cambridge Weight Plan, který finalistkám pomůže zatočit s kily navíc před svatbou. Ne, že by to třeba někdo potřeboval, ale znáte to... Všechny chceme být ve svůj velký den D dokonalé a většinou nějaké to kilo dolů dát chceme. 

Co je program Cambridge Weight Plan?

Cambridge Weight Plan je bezpečný, účinný a komplexní výživový program vyvinutý britskými lékaři. Využívá klinicky testované nízkoenergetické produkty, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a všechny nezbytné vitamíny a minerály. Produkty Cambridge Weight Plan jsou registrovány jako obohacené (fortifikované) potraviny splňující přísné legislativní podmínky EU i ČR a jsou určené pro osoby starší 18 let bez zdravotních problémů.

Program Cambridge Weight Plan vám pomůže si osvojit zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a nastavit a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. Na cestě za vaším novým životním stylem vás bude vždy doprovázet náš vyškolený výživový poradce.

Partneři 8. ročníku