FINÁLE SOUBOJE NEVĚST 5

23. 04. 2016
Souboj Nevěst

Souboj nevěst 5 má svou vítězku!

Soutěž Souboj nevěst letos vstoupila do svého jubilejního ročníku. Odstartovala během podzimu, a to na prvním svatebním veletrhu sezóny Prague Bridal Show. Během zimy pak tým soutěže pořádal castingy, které se konaly po různých svatebních veletrzích. Vybrat do semifinálového klání 24 nevěst nebylo však vůbec jednoduché.

 

Patronky

Letos nad soutěží převzaly patronát dvě nádherné a charismatické ženy - Miss České republiky 2013 Gabriela Kratochvílová, dnes Lašková a herečka Ivana Jirešová. Dámy se během soutěže staly neocenitelnou podporou všem soutěžícím nevěstám.

 

Finále

Soutěž vyvrcholila finálovým galavečerem v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa. Během večera se publiku i internetové veřejnosti představilo nejlepších dvanáct finalistek. Večerem, který zdobily nádherné květiny z Harmonie květin a Květ studio, provázela známá moderátorka Tereza Tobiášová.

Úžasný zpěv předních operních pěvkyň Andrey Kalivodové a Pavlíny Senić podtrhl význam tohoto večera a navodil tu správnou atmosféru důstojnosti a očekávání. Dávku exotiky do programu vnesla bluesová zpěvačka Juwana Jenkins. Soutěžící nevěsty se v rámci promenády představily v dechberoucích svatebních šatech značky Pronovias, které propůjčil Svatební dům Nuance. O vizáž všech finalistek se postarala firma BABOR a nádherné účesy vytvořili šikovní kadeřníci z kadeřnického učiliště Karlín Praha. Po volných disciplínách byly vyhlášeny dvě superfinalistky, které podstoupily závěrečný duel, a s pomocí patronek se pokusily obrátit hlasující veřejnost na svou stranu. Z duelu vyšla jako vítězka nevěsta č. 4 - Daniela.

 

Nelehká volba poroty

Přestože nakonec o vítězce soutěže rozhodly hlasy veřejnosti, role poroty byla taktéž velmi podstatná. Porotci museli vybrat první superfinalistku, a dát tak lidem neocenitelné vodítko při jejich volbě nevěsty roku. Letos v porotě zasedla známá česká návrhářka Alice Abraham, která darovala vítězné nevěstě šaty v hodnotě 50 tisíc korun. Dále operní zpěvačky Andrea Kalivodová, Pavlína Senić a Tereza Mátlová, designérka Anna Marešová, která je letošní vítězkou ceny Red Dot za inovativní vibrátor, Helena Kohoutová, zakladatelka prvorepublikového ženského klubu, populární blogger a majitel marketingové a produkční společnosti Entrypoint, jenž věnovala vítězce soutěže unikátní film v hodnotě 100 tisíc korun Jiří Dvořák, uznávaný šéfkuchař Jiří Král, sexuoložka Laura Janáčková, Markéta Fryčová ze svatební agentury Wedding Design a skvělý vizážista Pavel Kortan. Role předsedy poroty se již tradičně ujal Roman Kopecký.

 

Poděkování

Děkujeme všem soutěžícím nevěstám, které dokázaly, že se v životě rozhodně neztratí. Velké poděkování za dlouholetou přízeň patří samozřejmě i partnerům soutěže, celému realizačnímu týmu a v neposlední řadě také veřejnosti za jejich SMS hlasy. Výtěžek z SMS hlasování putuje na charitativní projekt Kouzelná přání.

 

Lucie Kopecká, ředitelka soutěže, vydavatelka časopisu Tvoje svatba

 

 

Uskuteční se Vaše svatba v období od května 2017 do konce dubna 2018? Pak zkuste své štěstí v bitvě o věno! Registrujte se do soutěže na www.souboj-nevest.cz již dnes. Sledujte Facebook soutěže www.facebook.com/soubojnevest a již nepropásnete žádnou novinku!

Galerie

Partneři 8. ročníku