FINÁLE SOUBOJE NEVĚST 6

25. 04. 2017
Souboj Nevěst

Už tradiční česká originální soutěž Souboj nevěst, která nemá na světě obdoby, má za sebou šestý ročník. Jako každoročně i letos soutěžní klání mladých žen, které chystají vlastní svatbu, vyvrcholilo slavnostním finálovým galavečerem v pražském divadle Hybernia.

Pro dvanáct finalistek to byly pořádné nervy a pro diváky v hledišti báječná zábava. Soutěžní disciplíny střídaly rozhovory a pěvecká vystoupení, aby si děvčata mohla trochu odpočinout před dalšími zkouškami, v nichž musela prokázat, jak obstojí v roli nastávající novomanželky. Všechny finalistky byly skvělé, komunikativní, soutěživé a svědomité. Ke svým disciplínám přistupovaly odpovědně s touhou vyhrát nebo aspoň se umístit na předních místech. A vybraly si opravdu zajímavá volná vystoupení: od klasického tance, přes exotický indický tanec až k tak efektnímu počinu, jako je otevření lahve mečem.

Ale největší úspěch zaznamenala mažoretka Adéla, která natolik okouzlila porotu i diváky, kteří hlasovali pomocí SMS, že se stala Nevěstou roku 2017. Soutěž bedlivě sledovaly nejenom patronky soutěže operní pěvkyně Tereza Mátlová a Miss 2008 Eliška Bučková, ale samozřejmě porota, kde zasedl herec Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou, operní zpěvák Jaromír Adamec, návrhářka Anna Svobodová, dámy z Trojhlavé saně a další celebrity. Divadelní scéna, na které se podílela firma PEZBO svými světelnými efekty a skvělá floristka Michaela Lorková, byla laděna do pohádky. Právě tato atmosféra přesně odpovídala dlouhé soutěžní cestě vítězky, na jejímž konci na ni čekalo pohádkové věno: ať již to byl pobyt se svým snoubencem na Zanzibaru nebo romantický historický odvoz na svatbu, rozlučka v Plzeňském pivovaru nebo krásné svatební šaty přímo od návrhářky z Eny atelieru. Darů bylo hodně a jednadvacetiletá Adélka z Nového Strašecí si je jistě užije.

Letošní ročník byl stejně jako ty předešlé velmi náročný, ale výsledek opravdu stál za to. Celý tým, který na soutěži několik měsíců pracoval, nic neponechal náhodě. Ať to byla organizace castingů po celé republice a semifinálového kola, nebo technické zázemí finálového galavečera včetně salonků, kde se soutěžící převlékaly a na vystoupení je připravovaly vizážistky a kadeřnice. Kolem tak rozsáhlé soutěže je zapotřebí mnoho mravenčí činnosti, která sice není veřejně vidět, ale jsou to „nohy“, na kterých soutěž stojí. Stejně bychom se neobešli bez laskavých partnerů, kteří poskytli krásné a cenné dary vítězce.

O Adélce budeme ještě psát v časopise i na sociálních sítích. Budeme ji provázet společně s dary po celý rok. Závěrem jí gratulujeme k vítězství, i když to největší už dávno získala: svého nastávajícího manžela.

Galerie

Partneři 8. ročníku