LÍČENÍ PRO NEVĚSTY

01. 04. 2014
Souboj Nevěst

 

Tři semifinalistky letošního ročníku Souboje nevěst, které se budou zanedlouho vdávat, si v Brně vyzkoušely role fotomodelek. Květiny od paní Hrbkové provoněly celý ateliér a my jsme se nestačili divit, jak se dívky pod rukama vizážistky Sonky Skerik mění. Před objektivem fotografky Martiny Crlové působily jako opravdové profesionálky.

 

30. léta style

Softwarovou projekt manažerku v oblasti řízení letového provozu Evu Pomíchalovou proměnila vizážistka do stylu 30. let.  

 

“Pří líčení Evy jsem použila základní bázi od Makeup for Ever a dva různé odstíny makeupu MAC Studio Fix Fluid pro dokonalé vystínování obličeje. Kruhy pod očima jsem prosvětlila žlutým korektorem MAC, odstín Pale yellow. Pro dokonalou fixaci jsem použila sypký pudr MAC Prep+Prime Transparent Powder.  V konturování a stínování obličeje jsem pokračovala s MAC sculpting a shaping pudry. Obočí jsem upravila dvěma odstíny stínů na obočí od Anastacia Beverly Hills a zafixovala voskem. Líčení v této době bylo zaměřené na výraznou barvu rtů a hluboký pohled očí. Na rty jsem zvolila rtěnku MAC Viva Glam I 
a dostínovala jsem ji do ombre efektu odstínem Paramount. Líčení očí Evy je založené na stínování v kombinaci matných a perleťových očních stínů různých odstínů hnědé, šedé a černé. Převážně jsem používala matné stíny, protože Eva má více vystouplé oči a opticky bylo třeba je „zatlačit“. Perleťový stín jsem použila do vnitřního koutku pro efekt projasnění. Řasenku jsem použila voděodolnou MAC False Lashes Waterproof a nalepila umělé řasy a nakonec nanesla matnou tvářenku v cihlovém odstínu a určité partie na obličeji projasnila MAC Mineralize Skinfinish v odstínu Soft and Gentle,” vysvětlila nám postup své práce vizážistka Sonka.

 

Sexy style

Připomíná vám někoho tato sexy modelka? Možná vás už někdy svezla po Praze v tramvaji!
Karolína Vobořilová je totiž profesionální
řidičkou tramvaje.

 

Nevěstin look popisuje Sonka takto: “Je založený na rozverném a vyčesaném účesu se zvedlou ofinou, který působí rebelským dojmem. Líčení jsem proto zvolila jemnější v odstínech růžové. Pro hydrataci dehydratované pleti jsem použila MAC Moisture Infusion a poté nanesla makeup MAC Studio Fix Fluid NC 15, pod oči jsem použila projasňující pero MAC Prep + Prime Highlighter v odstínu Light Boost. Obočí jsem upravila pomocí několik stínů z palety od Anastacia Beverly Hills.

Sjednotila jsem jej barevně s rezavým odstínem vlasů. Na celé pohyblivé víčko jsem nanesla perleťový stín MAC Mylar a nadočnicový oblouk vystínovala hnědým stínem MAC Wedge, který jsem protáhla ve vnějším koutku do špičky pro kočičí efekt očí. Spodní linku jsem jemně zvýraznila rovněž hnědým stínem pouze do 2/3 oka a dobře rozstínovala. Do vnitřního koutku jsem použila pro projasnění světlý perleťový stín. Tvářenku jsem použila matnou růžovou v odstínu ladícím se rtěnkou MAC Lovelorn. Určitě partie na obličeji jsem projasnila rozjasňovačem NARS ve světle
růžové perleťové barvě. Řasy jsem zvýraznila řasenkou
MAC False Lashes Waterproof a do vnějšího koutku
nalepila trsy řas pro protažení a kočičí efekt.”

Boho look
Manažerku realitní kanceláře ing. Veroniku Janatkovou jsme obdivovali za její krásné opálení a vysportovanou postavu z volejbalu, kterému se ve volném čase věnuje.

 

“Boho look, tak se dá charakterizovat makeup této nevěsty spolu s účesem ze splétaných copů, ozdobeným hedvábnou větvičkou. Makeup je založený na dokonalém projasnění středové části obličeje, bezchybném konturování a různých odstínech švestkových barev. Jako podklad jsem použila základní bázi od Makeup for Ever. Makeup Studio Fix Fluid od MAC. Pod oči jsem nanesla světlý korektor MAC Mineralize concealer odstínu NC 20. Obočí jsem upravila pomocí stínu z palety Anastacia Beverly Hills a zafixovala voskem. Na celé pohyblivé oční víčko jsem nanesla matný stín MAC Blackberry a dostínovala tmavě hnědým a černým stínem. Pro projasnění oka v jeho vnitřní části jsem použila tělový perleťový stín. Na tváře jsem zvolila tmavší švestkový odstín tvářenky a projasnila jej MAC Mineralize Skinfinish v odstínu Soft and Gentle. Na rty jsem použila rtěnku MAC Captive. Řasy jsem prodloužila řasenkou MAC False Lashes Waterproof a nalepila umělé řasy pro dokonalý pohled.”

 

Galerie

Partneři 8. ročníku