ROZHOVOR S PATRONKAMI 3. ROČNÍKU

03. 03. 2014
Souboj Nevěst

Monika Leová

KRÁSNÁ STUDENTKA STATISTIKY ZÍSKALA V ROCE 2013 TITUL ČESKÁ MISS EARTH. OD SRPNA LOŇSKÉHO ROKU MODERUJE ODPOLEDNÍ ZPRÁVY NA PRIMĚ. POCHÁZÍ Z KULTURNĚ SMÍŠENÉ RODINY, BYDLÍ NA MALÉ VESNICI U CHOCNĚ A JE UŽ ČTYŘI ROKY ŠŤASTNĚ ZADANÁ. KDYŽ ZROVNA NEFOTÍ KAMPAŇ PRO ČASOPIS TVOJE SVATBA, RÁDA VAŘÍ , TANČÍ NEBO SNOWBOARDUJE .

Považujete zásnuby za přežitek, nebo už máte zásnubní prsten?
Určitě si myslím, že to přežitek není. Beru to jako tradici a už se těším, jak mě v budoucnu přítel o ruku požádá. Podle toho, jak jsem náročná , myslím , že přítele trošku odrazuji. Z romantických filmů mám představu , že to musí být originální, proto to bude mít můj přítel dost obtížné. Já mu ale věřím , protože je větší romantik než já.

Uvažovala jste už o své budoucí svatbě a její podobě? 
Ano, uvažovala, protože mám partnera, se kterým plánujeme společnou budoucnost. V hlavě máme představu a ve volných chvílích se o tom bavíme. Snad se nám vše vyplní.

Byl váš exotický vzhled to, co okouzlilo vašeho partnera?
Prý jsem si ho získala svými vlastnostmi a exotický vzhled byl jen bonus.

Věříte na lásku na první pohled?
Na lásku na první pohled věřím , ale mě něco takového nepotkalo.

Po kom jste tak vysoká a je vaše výška někdy problém?
Po mamince, tatínka už jsem o dva centimetry přerostla. Kdysi jsem měla problém v tanečních , protože jsem kluky trošku v podpatcích převyšovala. A pak by byl asi problém, kdybych chtěla a vietnamského partnera :-). To ale nehrozí. Jsem naprosto spokojená s výškou svého současého partnera .
Můžu si vzít vysoké podpatky a pořád je ke mně dost vysoký.

 

Monika Marešová

K MÉDIÍM MĚLA BLÍZKO OD SVÝCH 19-TI LET. PRACOVALA V RÁDIU ALFA, NA EVROPĚ 2 A FREKVENCI 1. V MEDIÁLNÍ AGENTUŘE ÚSPĚŠNĚ PLÁNOVALA TISKOVÉ KAMPANĚ, TAKÉ SKVĚLE MODEROVALA POŘAD ZE SVĚTA PROMINENTŮ NA TV BARRANDOV MONIKA MAREŠOVÁ SI ZAČÁTKEM LETOŠNÍHO ROKU VYZKOUŠELA ROLI NEVĚSTY PŘI PŘÍPRAVĚ KAMPANĚ PRO 3. ROČNÍK SOUTĚŽE SOUBOJ NEVĚST.

Na co ze své svatby nejraděii vzpomínáte?
Naprosto na všechno. Byl to nezapomenutelný den, se skvělými lidmi... od rána až do noci .. . prostě svělý den!!!

Když se ohlížíte zpátky, změnila byste dnes něco na svém svatebním dnu?
Nezměnila bych vůbec nic. Jak jsem odpověděla v předešlé otázce, byl to nezapomenutelný den. A užili isme si to na 100%!

Co byste poradila nevěstám, co je podle vás na přípravě svatby nejdůležitější?
Nejdůležitější je připustit si, že vám taky může někdo pomoct a nemusíte to celé šéfovat vy. Také ráda všechno hlídám a dělám sama. Ale tento den to prostě nedělejte. Užívejte si ho!

Veříte na lásku na první pohled?
Proč ne:-) Ale já jsem to nikdy nezažila. Přesto jsem měla to štěstí, že jsem potkala tatínka (pozn. redekce: Leoše
Mareše) mých dvou synů , protože jinak bych je neměla. Kluci jsou ten největší dar, který mi manžel dal, I když nám dvěma a to nevyšlo.

 

Galerie

Partneři 8. ročníku