SEMIFINÁLE SOUBOJE NEVĚST 5

07. 02. 2016
Souboj Nevěst

Rok se s rokem sešel, a nevěsty z celé republiky měly opět možnost střetnout se v symbolickém klání a posunout se tak o krůček blíže k pohádkovému věnu. Řeč je samozřejmě o již tradičním Souboji nevěst, který se letos mohl navíc pyšnit jubilejní řadovou číslicí 5.

Stejně jako v loňském roce se i letošní semifinále konalo během svatebního veletrhu v pražském hotelu Diplomat (5. a 6. února 2016). Všechny účastnice zde měly možnost se prezentovat, odzkoušet si pódium a v neposlední řadě přesvědčit všechny zúčastněné, proč si právě ony zaslouží jejich hlas. Výběr finalistek totiž probíhal nejen formou SMS hlasování, ale také pomocí hlasovacích lístků. Ty po sečtení poslaly do finále Michaelu, která ve volné disciplíně předvedla dechberoucí kousky na kolečkových bruslích.

Ani ostatní dívky však nezůstaly pozadu a se svými zvolenými disciplínami dokázaly diváky nadchnout, pobavit, okouzlit, ale i dojmout. Kromě toho byly testovány i praktické dovednosti všech nevěst.

Do velkého finále ale mohlo nakonec postoupit jen dvanáct dívek. Dne 23. dubna v hotelu Ambassador Zlatá Husa v Praze rozhodnete, která z nich bude nevěstou roku 2016.

Galerie

Partneři 8. ročníku