SVATEBNÍ CESTA VÍTĚZKY

10. 10. 2017
Souboj Nevěst

Vítězka 6. ročníku soutěže Souboj nevěst Adéla Birošová vyhrála mimo jiné i svatební cestu na Zanzibar. Zajímalo nás, jak si výhru s manželem užili.

 

Měli jste příjemný let a co vás po příletu na Zanzibar nejvíce překvapilo?

Let nám utekl úplně skvěle, měla jsem trochu problém se zánětem v uchu, ale nebylo to nakonec tak hrozné. Po příletu na Zanzibar jsme byli v šoku z toho, jak funguje místní letiště oproti těm našim evropským. A šílenou facku nám dalo počasí, přiletěli jsme v noci a i tak bylo asi 27 stupňů.

Jaký byl hotelový rezort kde jste byli ubytovaní a byli jste spokojeni s hotelovým servisem?

Rezort Diamonds La Gemma dell´Est je úžasný. Nenacházím slov pro to, jak popsat, co jsme tu prožili. Takový servis a ochotu místních jsem nikdy nikde nezažila. Měli jsme vše, na co jsme si vzpomněli, až nám bylo hloupé, jak kolem nás skákali. Lehátka na pláži byla z půlky volná, nikde nebylo narváno, prostě byli jsme nadšeni.

Absolvovali jste nějaké výlety po okolí?

Všechny výlety byly strašně zajímavé. Byli jsme ve Stine Town a Spice tour, což nám pomohlo poznat místní kulturu, potom jsme navštívili Jozani forest, kde jsme viděli volně žijící opičky, a předposlední den jsme jeli do Cheetahs Park, kde jsme se střetli tváří v tvář s gepardem, lvem, pumou, tygrem a dalšími zvířaty.

Co na vás udělalo největší dojem?

Asi mentalita místních lidí, váží si turistů, jsou rádi, když se s nimi dáte do řeči. A samozřejmě hotel, který byl učiněným rájem na zemi.

Galerie

Partneři 8. ročníku