TOUŽÍTE PO SVATBĚ SNŮ?

01. 01. 2012
Souboj Nevěst

Přejete si být ještě krásnější ve svůj svatební den? Chcete být nejrásnější nevěstou? Toužíte strávit líbánky na romantickém ostrově? je to snadné! Přihlaste se do SOUBOJE NEVĚST!

 

Každá žena si už odmala představuje, jak bude vypadat její svatba. Pro každou nevěstu, která chce svůj velký den orpavdu krásný, startujeme novou soutěž Souboj nevěst. Přihlásit se mohou všechny nevěsty, které jsou předplatitelkami našeho magazínu a plánují se vdávat v období mezi 1. červnem 2012 a 1. červnem 2013. Registrační formulář do soutěže najdete na webu. Přihlásit se můžete do 30.4.2012.

Vybrané nevěsty i s doprovodem pozveme na slavnostní galavečer, který se bude konat v hotelu Praha. Mezi sebou se utkají v originálních zábavných disciplínách. Porota z nich vybere 10 nevěst, jimž zdarma umožníme na sobě pracovat v salonech, fitness centrech a studiích. O tom, která nevěsta dosáhla za 3 měsíce nejlepších výsledků a zaslouží si získat uspořádání svatby snů od našich partnerů včetně svatební cesty na Seychely, rozhodnou hlasující odesláním soutěžní SMS zprávy. Výtěžek ze zaslaních SMS poputuje ve prospěch nadace Rakovina věc veřejná. Každá nevěsta si odnese hodnotný dárek!

Galerie

Partneři 8. ročníku