O soutěži pro partnery

Originální česká soutěž o pohádkové věno a titul

NEVĚSTA ROKU 2019

Tématická nevěsta roku (téma bude vyhlášeno do konce října 2018)

Staňte se partnery originální české soutěže, v níž nevěsty bojují o pohádkové věno.

 

Dovolujeme si vám prezentovat nabídku možného partnerství vaší společnosti se soutěží Souboj nevěst 8. Do soutěže se za šest let přihlásilo více než osm tisíc nevěst. Jde o originální českou soutěž s prvky reality show, v níž nevěsty bojují o hodnotné dary. Soutěž zaštiťují mediálně známé tváře - herečky, modelky či hlasatelky, které zviditelňují soutěž v médiích.

Osmý ročník soutěže probíhá od listopadu 2018 do března 2019. Nevěsta, která do roka plánuje svatbu, se může přihlásit, vyplnit kartu nevěsty a pro přijetí projít castingem. 

V rámci jednotlivých soutěžních kolech mají partneři soutěže možnost prezentovat svou značku, produkty a služby. Partneři jsou promováni pomocí různorodého komunikačního mixu - v printu, na sociálních sítích, pomocí outdoorové reklamy, přímého marketingu atp.

Letošní ročník klade daleko větší důraz na online prostředí než dosud. Nově do konceptu soutěže zařazujeme reportáže z castingů, semifinále, soustředění a zákulisního dění. Produkční tým se rozrostl o produkční, kameramany a marketingové specialisty. Dramaturgie posílila zajímavost soutěže o soustředění finalistek. Všechny tyto novinky ve svém efektu podpoří prohloubení povědomí veřejnosti o soutěži a umožní tak ještě lépe zasáhnout cílovou skupinu soutěže.

Soutěž i letos podpoří vybraný charitativní projekt PINK BUBBLE nadační fond, kterému se pomocí dárcovských DMS zpráv odevzdává veškerý výtěžek z hlasování veřejnosti. Každá z nevěst, finalistek SN 8, bude mít možnost si vybrat přání, které bude plnit pomocí dosažených hlasů. Zabojuje si tedy v soutěži, získá spoustu zkušeností a rad do života, ale podpoří i dobrou věc.

Cílem nadačního fondu PINK BUBBLE je podpora onkologicky nemocných -náctiletých, mladých i dospělých pacientů po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Projekt bude představen veřejnosti na tiskové konferenci spolu s patronkami osmého ročníku soutěže Souboj nevěst začátkem března 2019.

Neváhejte a kontaktujte nás.

Lucie Kopecká 

Ředitelka soutěže Souboj nevěst

Kontaktní místo:

Showroom TS concept: 

Veletržní 3, 170 00 Praha 7

email: redakce@tvoje-svatba.cz

tel.: +420 603 466 467

Partneři 8. ročníku